تبلیغات

یخساز حبه ای یا یخساز رستورانی

۰

 

یخساز های صنعتی بر اساس یخی که تولید می کنند به انواع مختلفی تقسیم می شوند..انواع یخساز صنعتی شامل یخساز پولکی ، یخساز پودری ، یخساز قالبی ، یخساز حبه ایی و یخساز لوله ایی هستند که هر کدام در مکانهای مختلف و برای فعالیت های خاصی استفاده می شوند بعضی از این یخسازهای صنعتی برای استفاده در رستوران ها استفاده می شوند و برخی دیگردر صنایع غذایی مانند کشتارگاه ها و یا شرکت های بسته بندی مواد پروتئینی کاربرد دارند اما برای رستوران و صنایع غذایی یخساز حبه ای بیشترین کاربرد را دارد به همین دلیل در ادامه به توضیح و برسی بیشتر یخساز حبه ای می پردازیم لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع مدل های یخساز به وبسایت گروه صنعتی ناب زیست به نشانی www.naabzist.com مراجعه نمایید

یخساز حبه ایی

در هر رستوران و محل سرو غذایی که غذا به تعداد زیاد تهیه و ارائه می شود یخ یکی از اجزا بسیار پر اهمیت است.در رستوران ها و سالن های غذاخوری شرکت ها برای تامین یخ از یخساز های حبه ایی استفاده می شود. یخساز حبه ایی وسیله است که با وصل شدن به برق و آب اقدام به تولید یخ حبه ایی در اشکال مختلف و بدون دخالت دست می کند.سابقه تولید یخساز حبه ایی در کشورمان خیلی زیاد نیست و اکثر رستوران داران در گذشته اقدام به خرید یخساز حبه ایی می نمودند.برند های معروف یخساز حبه ایی در دنیا شرکت هایی مانند(scotsman ، manitowoc ، brema ) هستند که تا سالیان دراز بازار کشورمان و کشور های اطراف را در اختیار گرفته بودند. ولی در سال های اخیر چند شرکت بصورت جدی اقدام به تولید یخساز حبه ایی نمودند که با حمایت خریداران روز به روز تلاش برای رسیدن به کیفیت بالاتر را انجام داده اند.در ان میان برند هایی مانند آندارنیک و گروه صنعتی ناب زیست از با سابقه ترین ها هستند.متاسفانه در سال های اخیر به دلیل جهش نرخ ارز و گران شدن محصولات وارداتی واردکنندگان یخساز های خارجی اقدام به سفارش گذاری یخساز های خارجی با درجه های کیفیت بسیار پایین کردند که موجب شد موجی از یخساز های بی کیفیت وارد کشورمان شود. یخساز های ایتالیایی و آمریکایی وارد کشور شد که حتی تحت لیسانس شرکت اصلی هم تولید نشده و فقط یک برند تقلبی می باشد.

ما در وضعیت موجود مصرف کنندگان را فقط به خرید یخساز های ایرانی توصیه می کنیم زیرا می توانند قبل از خرید از کیفیت متریال استفاده شده در یخساز حبه ایی مطمئن شوند و همچنین در صورت خرابی می توانند به شرکت تولید کننده یخساز مراجعه و درخواست خدمات پس از فروش کنند .ما به عنوان کارشناسان صنعت برودت به کرات مشاهده کرده ایم که یک دستگاه یخساز حبه ایی با قیمت 100 یا 200 میلیون تومان صرفا به دلیل خرابی برد الکترونیکی و نبود خدمات پس از فروش شرکت سازنده سال ها بلا استفاده مانده است.پس لطفا در خرید خود دقت نمایید.

خوشبختانه شرکت های معتبر داخلی با بروز رسانی خط تولید یخساز حبه ایی خود گام بزرگی در تولید محصولات با کیفیت نموده اند تا نیاز خریداران به دستگاه یخساز حبه ایی خارجی را به طور کامل رفع نمایند. در گذشته توان تولید یخساز های حبه ایی کوچک در داخل کشور نبود که با همت مهندسین مجرب گروه صنعتی ناب زیست این مهم نیز تحقق یافته است . یخساز های حبه ایی ایرانی در ظرفیت های زیر قابل تولید هستند.

یخساز حبه ایی 50 کیلوگرمی

یخساز حبه ایی 100 کیلوگرمی

یخساز حبه ایی 150 کیلوگرمی

یخساز حبه ایی 200 کیلوگرمی

یخساز حبه ایی 300 کیلوگرمی

یخساز حبه ایی 400 کیلوگرمی

یخساز حبه ایی 500 کیلوگرمی

یخساز حبه ایی 600 کیلوگرمی

یخساز حبه ایی 700 کیلوگرمی

 

مسئله دیگری که در تولید یخساز حبه ایی بسیار اهمیت دارد اواپراتور یا همان قالب های یخسازی است در یخسازحبه ایی جنس اواپراتور از آلیاژی از قلع می باشد و دلیل آن هم خاصیت قلع است که درتحمل بالایی در تغییر دما و گرم و سرد شدن مداوم دارد . متاسفانه قلعی که در ایران وجود دارد دارای مقدار زیادی سرب است و اواپراتور هایی که در داخل ایران ساخته می شود آغشته به مقدار زیادی سرب است .همانطور که می دانید سرب فلزی بسیار سمی است و در صورت تماس با یخ آن را آلوده می کند . گروه صنعتی ناب زیست بزرگترین تولید کننده یخساز های صنعتی در کشور تنها شرکت دارای استاندارد بهداشت در زمینه یخساز های صنعتی در کشور می باشد . یخساز های گروه صنعتی ناب زیست تماما از استنلس استیل 304 می باشد و نکته قابل توجه اواپراتور های آبکاری شده این یخساز های صنعتی است . گروه صنعتی ناب زیست در تولید یخساز های صنعتی خود اقدام به آبکاری اواپراتور یا همان قالب های یخسازی با یک نوع آلیاژ خاص نموده است که همین امر باعث بهداشتی شدن یخ تولیدی این یخساز های صنعتی گردیده است

 

+ نوشته شده توسط Ice-mashin در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر